Volejte 603 729 354
zpracujeme vaše PDF soubory do listovací podoby

FAQ - otázky a odpovědi na listovací PDF

Chtěl bych zpracovat do listovací podoby více souborů PDF, můžu získat nějakou množstevní slevu?

Ano, pokud máte ke zpracování větší množství PDF souborů, například 10 a více, nabídneme vám výhodnější podmínky za zpracování.

Kolik stojí zpracování PDF do listovací on-line podoby?

Cena se kalkuluje dle velikosti souboru a počtu stránek samotného PDF souboru. Cenu si spočítáte jednoduše v našem ceníku, kde je k dispozici kalkulátor, do kterého zadáte počet stran a velikost v MB. Cenu taktéž vidíte přímo v objednávce, kde se vám po nahrání souborů vypočítá a zobrazí.

Dostanu od vás všechny zpracované soubory listovacího PDF k mému použití?

Ano, od nás dostanete kompletní balík souborů pro vaše použití bez omezení.

Nemám přístup na FTP server, abych mohl umístit vytvořený listovací PDF katalog na náš web. Je jiná možnost?

Ano, zpracovaný listovací katalog umístíme na náš server a vám předáme www odkaz, na který budete odkazovat z vašeho webu.

Lze listovací PDF katalog umístit přímo do stránky ve zmenšené podobě viditelné rovnou při otevření stránek?

Ano, je to možné. Stačí do stránek umístit HTML kód, který vám nabízí zpracované listovací PDF pod ikonkou „Sdílení“. Po jeho vložení se vám bude zobrazovat listovací PDF rovnou ve stránce.

V jakém formátu PDF ke zpracování dodat?

K zpracování nám zasílejte PDF soubory ve formátu (kompatibilitě) formátu PDF/X-1a, který může předcházet problémům se špatně vytvořeným PDF nebo s použitím efektů a průhledností které v lisovacím PDF mohlo působit problémy nebo se špatně zobrazovat.

Pravidelně publikujeme PDF soubory a chtěli bychom je v listovací podobě. Lze uzavřít dohodu a domluvit dlouhodobou spolupráci?

Ano, nabízíme našim zákazníkům, kteří pravidelně publikují (týdně nebo měsíčně) výhodné podmínky pro dlouhodobou spolupráci. Stačí nás kontaktovat

Pokud si nechám zpracované listovací PDF umístit u vás na serveru, platí se za tuto službu nějaký poplatek?

Ano, tato služba je zpoplatněna symbolickým podpatkem viz náš ceník.

Pokud budu chtít zpracované listovací PDF umístit u vás na serveru, mohu si zvolit na jak dlouho tam bude umístěn?

Ano, je na vás jakou zvolíte dobu po kterou potřebujete, aby byl dostupný na internetu. Tuto dobu lze kdykoliv prodloužit.

Jak dlouho trvá zpracování mého PDF?

Zpravidla do dvou pracovních dnů od obdržení objednávky od nás dostanete zpracované listovací PDF.

Jak si nechat vytvořit listovací katalog

Připravte si vaše vybrané PDF soubory, které chcete zpracovat a přejděte do sekce „Objednávka,“ zde vyplňte základní údaje, přiložíte PDF soubory k zpracování a poté odešlete objednávku. Vytvořené listovací e-katalogy budou zpracovány do 48hod.

Má vytvořené listovací on-line PDF nějak omezenou časovou platnost?

Ne, nemá. Vytvořený listovací PDF nemá žádná časová omezení.

Co od vás dostanu jako výstup zaslaného PDF ?

Od nás obdržíte jako výsledek soubor, který bude obsahovat kompletně zpracované listovací PDF a bude ve formátu zip archiv. Nebo odkaz na listovací PDF, které bude umístěno na našem serveru. Volba varianty je jen na vás a nadefinujete ji v objednávce.

Je možné do listovací podoby zpracovat i soubory Word, Excel, PowerPoint nebo jiné?

Ano, stačí z těchto programů váš dokument uložit/vyexportovat jako PDF, to nám zaslat a my vám z něj zpracujeme listovací podobu tohoto dokumentu.

Máme více obchodních partnerů, kterým bychom vytvořené on-line virtuální listovací PDF rádi také předali nebo zpřístupnili. Je to možné?

Ano, my vám předáme zpracované PDF a vy jej můžete poskytnout vašim partnerům. Buď jako odkaz nebo jim poskytnete celý zpracovaný PDF soubor k umístění na jejich www serveru. Doporučujeme spíše poskytnout odkaz pro případné pozdější změny nebo aktualizace, které proběhnou jen na jednom místě a projeví se u všech vašich partnerů okamžitě.

Je možné nějak sledovat návštěvnost listovacího PDF?

Ano, sdělte nám v poznámce objednávky číslo vašeho účtu Google Analytics, které používáte pro vaše www stránky, kde bude PDF zobrazováno a my jej při zpracování umístíme do vytvořeného listovacího PDF.

Ve zpracovaném listovacím katalogu je umístěno v levém horním rohu logo "listovací PDF", je to tak správně?

Ano, jde o umístění ochranného prvku oficiálního loga autora zpracování jako „Powered by“. V individuálních případech je možné logo za poplatek odstranit.

Lze individuálně upravit funkčnost nebo vzhled listovacího PDF?

Ano, je možné do pozadí použít fotografii nebo obrázek, přehrávat hudbu, změnit barvu pozadí, vložit kód pro sledování Google Analytics, vytvořit obsah stran nebo hlavních kapitol, vložit video. Viz ukázka níže. Jedná se o individuální úpravy, které je potřeba předem konzultovat a zkalkulovat. Vkládané soubory (obrázky,hudbu) můžete nahrát v objednávce mezi PDF soubory a do poznámky napsat co s nimi máme provést.

Listovací elektronické PDF je atraktivní a moderní nástroj pro prezentaci vašich katalogů, publikací, letáků, novin a dalších materiálů na internetu.

PDF listovací katalog
Copyright © 2015 - listovaci PDF